Tamara Todevska, mlađa sestra Tijane Dapčević, posle sedam godina braka razišla se sa suprugom, košarkašem Aleksandrom Dimitrovskim.
− Oficijalno sam još u braku, ali ne živimo više zajedno – izjavila je pevačica, prenosi Kurir.
Bojan Stoilkovski
− Dugo sam bila u tom nekom „kavezu“, živela sam u nekoj agoniji, sve se vrtelo ukrug. Rešila sam da napravim prvi korak, izađem iz tog kaveza i kažem ljudima da je to lako ako stvarno želiš – poručila je Tamara koja je, kako je istakla, imala podršku najbližih.
− Nisam sama izašla iz toga. Tu su bili prijatelji, roditelji, psiholozi i ne stidim se toga. Najbitnije od svega je što sam izašla iz tog kaveza.
Pročitajte: Karleuše otvoreno o razvodu i podeli imovine - Bednik je sakrivao pare od rođene dece, džaba se veselite, sve stečeno u braku se deli!
Bojan Stoilkovski
U braku je dobila ćerku Hanu i sina Darena, a sa bivšim mužem je, tvrdi, ostala u odličnim odnosima.
− Imamo dvoje dece i slažemo se bolje nego kad smo bili u braku. Super je to što smo uradili jedno za drugo.
Pročitajte još
Udala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)