Porodica Đoković izgubila je 2012. godine Srđanovog oca, a Novakovog dedu Vladimira Đokovića.
Povodom godišnjice smrti juče su objavili čitulju i dirljivom porukom odali počast preminulom.
Boško Karanović
“Dragi ćale i deda, prošlo je jedanaest tužnih godina, ali mi te čuvamo od zaborava, ljubavlju koju si nam pružao i ponosni na tvoj častan i dostojanstven život. Zauvek tvoji: ćerka Jelena, sinovi Goran i Srđan, unuci Vladimir, Stanka, Simona, Sara, Đorđe, Marko i Novak, snaje Dijana i Mirjana, zet Nebojša”.
Pročitajte: Otac Dijane Đoković otkrio sve porodične tajne - Ćerka me krivila za RAZVOD, bio sam prinuđen da se distanciram...
Večernje novosti printscreen
Podsetimo, Novak Đoković je često isticao kako mu je deda Vladimir bio veliki oslonaca u životu, te da je njegov odlazak veoma teško podneo.
Gotovo da nema čoveka u Srbiji koji nije čuo za deda Vlada i priču kako je svako jutro s Banjice vodio malog Noleta na treninge. Bio je i jedan od glavnih gostiju na svečanom dočeku pred Skupštinom posle Đokovićevog osvajanja Vimbldona.
Pročitajte: Da li želiš da tvoja Dijana plače? Bivši saradnik Novaka Đokovića sve izneo u javnost, godinama je o tome ćutao
Youtube printscreen
Koliko je Novak bio vezan za dedu govori i činjenica da je jedan trofej u Majmiju posvetio upravo njemu.
- Želim da posvetim ovu titulu mom đedu Vladu, koji mi je uvek bio izvor pozitivne energije. On je moj heroj i idol. Od malih nogu me je učio da se nikada ne predajem. Trofej u Majamiju je za tebe, moj voljeni Vlado - poručio je Novak posle osvajanja turnira na Floridi.
Vladimir Đoković rođen je u Zvečanu na Kosovu, ali kada je kao mladić dobio posao u Beogradu, preselio se u prestonicu, gde je i osnovao porodicu.
Slične Vesti
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)