Brat Vojina Ćetkovića
O setrama Mićalović – Mirjani, Slobodi i Dragani mnogo toga je rečeno, ali malo je poznato da postoje i braća Ćetković.
Mlađi brat Vojina Ćetkovića, Bojan, i dalje živi u rodnom Kruševcu. Kao i Vojin, zaljubljen je u glumu i pozorište, ali je izabrao nešto drugačiju profesiju. Naime, zaposlen je u Kruševačkom pozorištu kao organizator.
Pročitajte: Menjali biste stan u centru grada za ovaj raj - Kuća Slobode i Vojina na obali Dunava je nestvarna, netaknuta priroda (foto)

Boško Karanović
Osim scene, dva brata veže i omiljeni hobi, a to je pecanje koje ih zanima još od detinjstva.
Milovan Ćetković, njihov brat od strica, koji je preminuo pre nekoliko godina, po profesii je bio pozorišni režiser. Vojin nikada nije krio da je upravo zahvaljujući njemu izabrao put koji ga je proslavio.
Pročitajte: Neko na Maldive i Sejšele, ali ne i oni - Letovanje Slobode i Vojina podiglo mnogo prašine (foto)

Instagram
Bojan Ćetković retko se pojavljuje u javnosti, a kako izlgeda saznali smo zahvaljujući Slobodi Mićalović koja je objavila zajedničku fotografiju, uz potpis: “Moj najbolji dever”.
Pročitajte: Nije dočekao najlepše vesti - Dragana Mićalović životni uspeh posvetila pokojnom ocu (foto)

Instagram
Pročitajte još
Praznici nam stižu: Viki Miljković pokazala luksuzni stan, zgodnog sina i raskošnu dekoraciju
Dom Viki Miljković blista pred praznike
29/11/2023
Saznajte višeZasenila mamu na crvenom tepihu: Ćerka Jugoslave Drašković oduševila atraktivnim izgledom
Jugoslava Drašković pokazala zanosnu ćerku Mašu
29/11/2023
Saznajte više
Komentari (1)
Ova Sloboda se oblači ko da je ranio orao