Danijela Vranješ (48) redovno svoje verne fanove obaveštava o svim novitetima u životu, a posebnu pražnju privuku one koje se odnose sa njenu ćerku Emu. Otkako se pre nešto više od dve godine razvela, Danijela je maksimalno posvećena Emi, pa joj je često i mama i tata.
Pročitajte: Danijela Vranješ - Ne postoji pravo vreme za bebu, ali ste u poznijim godinama za nju spremni
Upravo zbog toga veoma vodi računa i o svom zdravlju kako bi uvek bila u punoj snazi. Ipak, njena poslednja objava u rekordnom roku uspela je da napravi opštu pometnju na „Instagramu“.
„Išla sam juče na generalku kod neurologa, baka je umrla od moždanog, a ja stalno neke glavobolje. I zahvaljujući predivnom osoblju 'KBC-a“ obavih sve u najkraćem roku. I što sve ovo pišem?! Pa zato što je momenat kada izlazim iz zgrade sa snimkom glave i potvrdom da sam zdrava neprocenjiv“, napisala je Danijela i u jednom trenutku zabrinula i oduševila svoje pratioce.
Slične Vesti
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (1)
Volela bih kada bi svi mogli da obave sve specijalizovane preglede u kratkom roku, a ne da ne mogu ni da im priđu.