
Hju Grant, najpoznatiji po tumačenju smetenih Britanaca u romantičnim komedijama poput "Četiri venčanja i sahrana" i "Ustvari ljubav", oženio se prvi put u 58. godini.
Grant koji je glumio niz likova koji strahuju od preuzimanja obaveza, venčao se sa švedskom televizijskom producenticom Anom Eberstajn (39) na skromnom venčanju u opštini četvrti Čelzi u Londonu, što pokazuju fotografije para objavljenje u britanskim novinama.
Fotografije prikazuju Granta i Eberstajn kako izlaze od matičara i poziraju za fotografije na stepenicama s članovima porodice. Grant je nosio tamnoplavo odelo a njegova supruga plavu košulju i belu suknju.
Grant, jedan od najpoznatijih glumaca u Velikoj Britaniji, poznat je i po opiranju ženidbi. Rastao se 2000. od tadašnje devojke, glumice Elizabet Harli, nakon što su zajedno proveli 13 godina.
-Ne verujem baš u brak, rekao je časopisu People 2015. -Video sam jako malo pozitivnih primera, možda pet, u svom životu ali mislim da je to inače recept za obostranu muku.
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više