- Nisam mu davala nikakve sedative kako bi drogirao i seksualno iskorišćavao žene - kaže Kamil Kozbi (71), televizijska producentkinja i žena komičara Bila Kozbija.
Kamil je odbila da svedoči protiv muža pa je na dan njegovog hapšenja zbog napastovanja bivše trenerke Andree Konstand (42) podnela žalbu.
- Andrea je pristala na seks i žestoko ću se boriti da to dokažem - kaže Bil Kozbi (78) koji se brani sa slobode pošto je uplatio kauciju od milion dolara. Iako ga je pedesetak žena javno prozivalo za zlostavljanje, ovo je jedina optužnica, piše 24sata.hr
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)