Tejlor Svift i Selena Gomez su već godinama veoma dobre drugarice, pa iako nemaju vremena da provode praznike zajedno, uvek nađu vremena da nadoknade propušteno.
Tako su i ove godine praznike provele na različitim meridijanima, ali su se već sredinom januara našle i, pretpostavljamo, provele nekoliko zabavnih dana zajedno.
Kao i uvek, Tejlor se fotografijama pohvalila na društvenim mrežama.
Na Instagramu, gde je prati više od 60 miliona ljudi, Tejlor je objavila zanimljivu fotografiju sa Serenom. Umesto komentara, napisala je samo stih svog poslednjeg singla "Out of The Woods".
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)