Mik Džeger je bio šokiran kad je saznao za venčanje svoje bivše supruge i Ruperta Mardoka čiji je časopis pre 18 godina otkrio Džegerovu aferu s brazilskim modelom zbog koje mu se raspao brak s Džeri Hol.
Malo koga nije iznenadilo brzo venčanje bivše supruge frontmena "Roling Stonsa" i 26 godina starijeg australijskog medijskog mogula nakon samo nekoliko meseci veze.
Mik je bio zgrožen što se žena s kojom je bio u braku više od dve decenije, i u kojem su dobili četvoro dece, udala za osobu koja je jednim delom kumovala njihovom razvodu.
Mardokov časopis objavio je pre 18 godina priču o vanbračnoj aferi Džegera i brazilske manekenke koja je Miku rodila sina. Ubrzo nakon toga Džeri Hol i Mik objavili su da se razvode. Ali, to je samo jedan od razloga velike svađe 72-godišnjeg muzičara i 85-godišnjeg biznismena.
Samo dve nedelje nakon venčanja Džeri se iselila iz kuće u Ričmondu koja joj je pripala nakon razvoda. Naime, u ugovoru stoji da Džeri u kući može da stanuje dok ne uđe u novi brak. Nakon toga kuća pripada deci.
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)