
Dejvid Bouvi, slavni muzičar, preminuo je u januaru ove godine posle teške bolesti, a njegova porodica mu je ispunila poslednju želju.
Deo pepela preminulog muzičara Dejvida Bouvija, porodica i prijatelji rasuli su po pustinji Black Rock City u Nevadi.
Inače, tamo se organizuje festival "Burning Man", koji traje od poslednjeg ponedeljka u avgustu do prvog u septembru.
Reč je o umetničkom eksperimentu gde, između ostalog, učesnici svake godine ispred hrama odaju počast voljenima koji su prerano preminuli.
Isti hram se, na kraju festivala, spaljuje se do temelja. Kako je ispričao prijatelj Dejvida Bouvija, njemu se oduvek sviđala koncepcija tog festivala, pa je pre smrti rekao kumu kako bi voleo da mu baš tamo odnesu pepeo, sa čim se složila i njegova udovica Iman, navode strani mediji.
Pročitajte još
Svi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte višeSunce, palme i okean: Zimovanje Marije Šerifović može da počne
Marija Šerifović otputovala na Bali
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)