Pamela Anderson po treći put želi da se rastane od supruga Rika Salomona. Zvezda "Čuvara plaže" ovaj put je sigurna u svoju odluku jer je papire za razvod već predala sudu.
Pamela i Rik prvi put su se venčali u oktobru 2007. godine, a glumica je samo dva meseca posle zatražila da se brak poništi. U januaru prošle godine objavila je da se ponovo udala za bivšeg supruga.
- Srećni smo, srećne su i naše porodice i to je ono najvažnije - rekla je tada i nakon šest meseci ponovo zatražila razvod. Ipak, nedelju dana kasnije par je viđen kako se ljubi u Malibuu.
Autor: Life Content
Foto: JLP
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)