Pobednica "Farme 3", pevačica Katarina Živković, kupila je prošle nedelje stan u Zemunu.
Dvosoban stambeni prostor nalazi se u novoizgrađenoj zgradi, pevačica se u njega uselila sa svojim verenikom Branislavom Jankovićem.
- Od kada smo se Bane i ja nakon "Farme" preselili u ovaj deo grada, jako sam ga zavolela. Nisam imala dilemu na kojoj ću lokaciji kupiti stan kada za to dođe vreme. Jako sam srećna što sam trajno rešila stambeno pitanje i što ću konačno svoj životni prostor urediti po svojoj volji - rekla je za "Blic" Katarina Živković.
Izvor: Blic
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)