Pevačica Dženifer Lopez saopštila je da, zbog problema sa produkcijom, neće izvesti zvaničnu pesmu na otvaranju Mundijala.
Dženifer Lopez, Pitbul i Klaudija Leite snimili su zvaničnu pesmu Mundijala, numeru pod nazivom "We are One".
FIFA je saopštila da Lopezova neće nastupiti na otvaranju prvenstva u četvrtak, zbog "problema sa produkcijom". Drugi detalji nisu otkriveni.
Svečana ceremonija otvaranja trajaće 25 minuta, a nastupiće oko 600 izvođača!
Pitbul je izjavio da će nastupiti sa Klaudijom bez Lopezove, i da publika neće ni osetiti da ona nije tu.
- Oduševljen sam zbog nastupa u predivnoj zemlji, na ovom spektakularnom događaju. Pokazaćemo vam da muzika govori sve jezike sveta - poručuje reper, koji je zajedno sa Džej Lo "nosio" celu pesmu. Klaudija Leite peva samo nekoliko sekundi pred kraj, na portugalskom.
Izvor: Mondo
Foto: JLP
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)