
Jedna od najlepših žena sveta, „Viktorijin anđeo“ Adrijana Lima nedavno je proslavila 33. rođendan. Malo slavlje priredili su joj porodica i prijatelji u njenom domu u Majamiju. Adrijana se torti i poklonima radovala zajedno sa svoja dva anđela, kćerkama Sijenom i Valentinom, ali bez Marka Jarića.
- Hvala mojim devojkama za najbolju žurku koju sam ikad imala! Volim vas! - napisala je na svom profilu na „Instagramu“ ispod fotografije sa devojčicama, koje su joj priredile nezaboravan provod i s kojima je zajedno zamislila želju i gasila svećice.
Zanosna Brazilka već narednog dana pokazala je da i ona ume da žonglira fudbalskom loptom i da nije sjajna samo na modnim pistama, već i na travnatom terenu. Ovih dana sa sunarodnicima aktivno učestvuje u kampanjama za Svetsko prvenstvo koje se približava kraju u njenom rodnom Brazilu.
Piše: Snežana Ilić, Life Content
Slične Vesti
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)