Slavna nemačka manekenka Hajdi Klum u novom broju magazina "Marie Claire" otkrila je da li joj je žao što se razvela od pevača Sila i hoće li se ponovno udati.
- Naravno da nisam želela da moj brak propadne, ali svi članovi moje porodice su zdravi i nastavljamo dalje sa našim životima - objasnila je tridesetdevetogodišnja Hajdi i dodala kako je nervira kada ljudi o njenom razvodu govore kao o velikoj tragediji.
Nakon što se razvela od Sila s kojim ima troje dece, Hajdi se upustila u ljubavnu vezu sa svojim telohraniteljem Martinom Kirstenom.
Na pitanje hoće li uskoro ponovno pred oltar, Hajdi je odmahnula glavom.
- Ne razmišljam o tome, pre sam mislila kako je to jako važna potvrda ljubavi, ali više ne mislim tako. Jednog dana, ako sa nekim budem u vezi 15 godina, možda odlučim da se opet udam - rekla je Klumova.
U intervju je rekla i kako smatra da ljubavnici moraju da budu skloni eksperimentisanju u krevetu.
- Ako ste skloni ludovanju ispod pokrivača, onda tome morate da podučite i svog partnera - kaže Hajdi.
Izvor: 24 sata
Slične Vesti
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)