Lejdi Gaga otvoreno je progovorila o problemima sa narkoticima i poremećajem u ishrani koje je imala u mladosti. Kontroverzna pevačica u intervjuu za magazin "V" ispričila je da je dugo trpela bol i da nije znala drugi način kako bi je se rešila.
- Bilo da se radilo o mentalnoj ili fizičkoj boli, imala sam sposobnost da je dugo podnosim. Mislim da je to zbog discipline koju sam stekla kao dete. Studirala sam klavir, a potom teatar i ples, pa sam tokom dugo vremena mogla da trpim bol. Ali, kao rezultat, kada sam napunila 18. godina, dovodila sam se u loše situacije jer sam mogla da prihvatim bol - rekla je Gaga.
Dvadesetsedmogodišnja pop zvezda tvrdi da su je kreativnost i ljubav prema muzici spasili od zavisnosti i pomogli joj da počne iz početka.
- Umetnost je uvek bila stvar koja me je gurala napred u tim izazovnim i bolnim okolnostima.
Izvor: Life Content
Pročitajte još
Ilda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte višeAnđelkina novogodišnja dekoracija spremna! Jakša, Čarna i Boža imaju najlepšu jelku u kraju
Novogodišnja dekoracija Anđelke Stević Žugić ostavlja bez daha
19/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)