
Ovogodišnji izbor za Mis Srbije obeležiće veoma aktuelna tema - razvijanje ekološke svesti i kompletan vizuelni identitet izbora koji će se odvijati u formuli: netaknuta priroda + zdrava hrana = prirodna lepota!
Studio u Šimanovcima će 15. oktobra podsećati na veliki park, kako na sceni gde će se predstavljati kandidatkinje, tako i u publici koja će imati osećaj da sedi napolju. Umesto crvenog tepiha gaziće se po tepihu od prirodne trave, a za bogat park, zelenilo i scensku dekoraciju pobrinuo se rasadnik “Topalović” iz Šapca čiji inzenjerski tim već danima razrađuje scenografije u Pinkovom studiju.
Da bi sve bilo kako treba, video materijali i foto sesion se već danima intezivno priprema u podnožju Tare. Iako je temperatura nešto niža lepoticama, a ni timu tp nije prepreka da svoj profesionalni zanos realizuju do perfekcije. Sa napornih snimanja vraćaju se ozarena lica puna zadovoljstva, dok koordinator priprema Jovanaka Atanackov sprema nova iznenađenja… Tu je kreativna radionica u kojoj će devojke p’okušati da napreve najlepšsu tortu po receptima naših baka. Koja je pobedila i kako je to izgledalo, videćemo 15 oktobra.
Autor: Life Content
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više




Komentari (0)