
Danijel Alibabić i njegov bend doživeli su u nedelju, u ranim jutarnjim satima, saobraćajnu nesreću na putu iz Budve ka Podgorici. Na sreću, niko nije ozbiljnije povređen.
Njihov auto je na kružnom toku naleteo na prosuto ulje. Kako je te noći padala i ledena kiša, Danijel, koji je vozio, u potpunosti je izgubio kontrolu nad vozilom, saznaje „Blic“.
- Uplašio sam se, istina. Imali smo sreću što sam izleteo na trotoar, a ne u drugu traku, jer ne želim ni da mislim šta bi se tada dogodilo, da li bismo udarili u nekog, prevrnuli se... Materijalna šteta jeste velika, ali se ne brinem, bitno je da niko od nas nema nikakvih povreda - rekao je Danijel Alibabić za „Blic“.
Supruga Jovana bila je u potpunom šoku i rekla je da je naslućivala da nešto nije u redu jer je pevačev telefon bio satima nedostupan.
Izvor: Blic
Pročitajte još
Peđa Jovanović mora na operaciju tumora u Beč
Peđa Jovanović mora da operiše tumor
22/12/2025
Saznajte višeDejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)