Glumica Eva Longorija je prinuđena da odmara ovih dana, nakon što je povredila nogu tokom snimanja poslednje sezone "Očajnih domaćica". Popularna glumica je svoj peh podelila sa fanovima na Tviteru, postavivši novu fotografiju na kojoj sedi u bade mantilu, sa podignutom nogom na kojoj je zavoj sa ledom.
- Odmaram se stavljajući led na nogu koju sam povredila plešući na snimanju - piše ispod slike na njenom profilu na Tviteru.
Incident se dogodio tokom jučerašnjeg dana na snimanju u studiju u Los Anđelesu. Eva je povredila desnu nogu dok je izvodila mali ples na sceni. Glumica u poslednje vreme nema sreće. Nedavno je raskinula sa Eduardom Kruzom, bratom Penelope Kruz, sa kojim je bila u jednogodišnjoj ljubavnoj vezi.
Izvor: Blic.rs
Slične Vesti
Pročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)