Poznatoj srpskoj dizajnerki Suzani Perić nestalo je 20 haljina iz nove kolekcije koju treba da predstavi 25. aprila na samostalnoj reviji u salonu BMW. Suzana je krađu primetila u utorak i odmah pozvala policiju kako bi sproveli istragu. Haljine su bile smeštene u njenom ateljeu na Dorćolu i za sada se ne zna ko je izvršio krađu.
- Užasno se osećam i ne shvatam ko je to mogao da uradi. Naneta mi je velika materijalna šteta. Ne bih da pričam o detaljima, već policiji prepuštam da istraži slučaj. Nisam ni sanjala da može ovako nešto da mi se desi. Angažovala sam obezbeđenje u studiju i u toku jučerašnjeg dana su postavljene sigurnosne kamere. Sada se bacam na posao, jer treba napraviti nove haljine do revije - bila je kratka Suzana u izjavi za Press.
Izvor: Press
Slične Vesti
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)