Fondacija Nj.K.V. Princeze Katarine uručila je danas vrednu donaciju, u vidu terenskog vozila Domu zdravlja Istok, sa privremenim sedištem u Opštini Osojane na Kosovu i Metohiji.
Terensko vozilo marke „Sangjong“, nabavljeno je zahvaljujući zalaganju Njihovih Kraljevskih Visočanstva Prestolonaslednika Aleksandra II i Princeze Katarine, kao i njihovih prijatelja iz Grčke i uz podršku kompanije "Verano Grup".
Dom zdravlja Istok sa privremenim sedištem u Opštini Osojane na Kosovu i Metohiji obezbeđuje zdravstvenu negu za oko 10.000 Srba koji žive tamo i ovo će biti njihovo jedino vozilo koje će biti korišćeno za transport pacijenata kao i za posete prilikom kućnog lečenja.
Vozilo je uručeno danas predstavnicima Doma zdravlja Istok, a zvanično će ga isporučiti Njihova Kraljevska Visočanstva Prestolonaslednik Aleksandar II i Princeza Katarina tokom njihove posete Kosovu i Metohiji koja je planirana na Vidovdan, 28. juna.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)