Holivudski glumac Džoni Dep izjavio je da svoju uspešnu karijeru duguje reditelju Timu Bartonu, prenose britanski mediji. Glumac koji je osam puta sarađivao sa Bartonom - poslednji put na filmu "Mračne senke" rekao je ostrvskim medijima da bi najverovatnije radio kao glumac u B filmovima da nije bilo Bartona.
- Tim je veliki prijatelj i sjajan reditelj. Da nije bilo Tima, verovatno bih bio minorni glumac u hororima B produkcije. Tim se borio da bi mi dali ulogu u filmu "Edvard Makazoruki" 1990. godine kada sam bio još uvek nepoznat i uvek je bio uz mene kada mi karijera nije išla najbolje - rekao je Dep.
Zvezda serijala "Pirati sa Kariba" kaže i da je blizak prijatelj sa Bartonom kome duguje mnogo jer je verovao u njega od početka.
- Igrao bih bilo koju ulogu u bilo kojem filmu koji zatraži iz čiste zahvalnosti. Volim ga kao brata - rekao je Dep.
Film "Mračne senke" u bioskope u Srbiji dolazi 10. maja.
Izvor: Tanjug
Slične Vesti
Pročitajte još
Udala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)