Bojana Maljević novo je ime na spisku glumaca u seriji „Budva na pjenu od mora“. Novi član glumačke postave, prema rečima Mime Karadžića, koji u seriji tumači lik kontroverznog biznismena Save Bačića, uneće velike promene.
- Bojanina uloga je odlična i velika i ona će zakomplikovati život Savu Bačiću, liku koji ja tumačim - izjavio je Mima za „Blic“.
Gledaoce očekuje uživanje u brojnim zapletima i intrigama glavnih protogonidsta, dosta sukoba i ljubavi.
Novi ciklus snima se u Podgorici i na Crnogorskom primorju i trajaće do 15. jula. Prikazivanje novih epizoda planirano je za jesen, za sredinu oktobra.
Izvor: Blic
Pročitajte još
Dejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte višeSuzana Mančić za HELLO!: Ja ću biti nana, moliću lepo!
Suzana Mančić sumira 2025. godinu
21/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)