Dankan Džouns (41), sin Dejvida Bouvija, oženio se verenicom Rodenom Ronkvilo (32) nedugo pošto je ustanovljeno da ona boluje od raka dojke. Venčanje je upriličeno posle mladine operacije i sada je čeka period lečenja i hemoterapija. Dankan je u znak podrške supruzi obrijao glavu.
- Volim svoju ženu više nego ikog drugog - napisao je Dankan ispod fotografije koju je postavio na Tviter.
Par, koji se verio u junu, zajedno se bori sa opakom bolešću. O toj borbi reditelj je nekoliko puta pisao na svom profilu na Tviteru.
- Novembar je bio težak mesec. Kvržicu smo uočili u nedelju, a već u četvrtak je dijagnostikovan rak. Znači, rak, izbori i venčanje. Sve u jednom danu. Dva dana kasnije, Ro je bila na operaciji. Žene, ne odlažite odlazak kod lekara - dao je savet sin slavnog muzičara.
Izvor: Kurir
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)