
- Cela porodica je oduševljena zbog radosne vesti. Dečaci jedva čekaju da se mama porodi - saopštila je Viktorijina portparolka. Slavni fudbaler, koji već nekoliko godina živi u Los Anđelesu i igra za LA Galaksi, i njegova supruga već su nekoliko puta javno govorili o svojoj želji da prošire porodicu. Viktorija je u poslednjem intervjuu za februarsko izdanje magazina „Vog“ istakla da bi želela da dobije devojčicu koja bi mogla da nasledi svu njenu odeću:
- Možda ćemo imati još jednu bebu. Mislim da su velike šanse da dobijem devojčicu - poručila je Viktorija. Dejvid je radosnu vest objavio prijateljima na svom profilu na „fejsbuku“:
- Imam sjajnu vest za vas. Viktorija i ja očekujemo četvrto dete ovog leta. Sinovi su oduševljeni što će dobiti brata ili sestru.
Izvori bliski Viktoriji tvrde da će se ona gotovo sigurno poroditi carskim rezom zbog rizika koji nosi porođaj prirodnim putem zbog rizika koje nosi trudnoća na pragu pete decenije života.
- Hvala vam svima na ljubaznim i lepim porukama. Svi smo veoma srećni i uzbuđeni - napisala je Viktorija.
Pročitajte još
Udala se Žizel Bundšen, intimno venčanje u porodičnom domu
Udala se Žizel Bundšen za dugogodišnjeg partnera
20/12/2025
Saznajte višeStrahinja Uhrin punoletan! Sanja Marinković objavila porodičnu fotografiju: Nas troje
Strahinja Uhrin proslavio punolestvo
20/12/2025
Saznajte višeSergej i Kristina Ćetković ovako slave krsnu slavu, niko ne sedi za stolom
Sergej i Kristina Ćetković slave Svetog Nikolu
20/12/2025
Saznajte višeŽeljko Joksimović oduševio! Premijera večeras u 20:12h
Željko Joksimović snimio duet sa Sašom Matićem
20/12/2025
Saznajte višeKome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)