Vlasnik televizije Pink Željko Mitrović nakon višemesečneg lečenja u Nemačkoj vratio se u Srbiju i već na prvom kolegijumu sa saradnicima najavio novu programsku šemu i otpuštanje radnika
Kako saznajemo, ovaj televizijski mag radi više nego ranije, a rezultati novih ideja spremni su za proleće.
- Uskoro krećemo sa novom programskom šemom, biće velikih iznenađenja za gledaoce i to će sigurno biti program koji će oni voleti. U toku je i reorganizacija radnog kolektiva, Željko počinje sa otpuštanjima, ali će isto tako biti i zapošljavanja novih ljudi - potvrdila je za Press Tanja Vojtehovski, portparol TV Pinka.
Ona kaže da je prvi kolegijum koji je Željko održao sa upravnim odborom televizije bio izuzetno radan, nakon čega su otputovali za Kan, gde se održao Sajam medija.
- Tu smo pregovarali o novim programskim sadržajima i formatima i, naravno, vratili se vrlo zadovoljni. Željko je u punoj formi i što se tiče posla ništa se nije promenilo, jer od kada se vratio, radi po ceo dan - kaže Tanja, i dodaje da se period njegovog lečenja nije osetio u upravljanju kompanijom jer je Mitrović sve vreme učestvovao u donošenju odluka.
- Njegov povratak, pre svega, prija jer Željko nije ni odsustvovao od posla onoliko koliko je fizički bio odsutan. Razlika je što ga sad ne gledamo preko Skajpa već uživo. U svakom slučaju, naravno da je udobnije kada se vratio, ali je on sve vreme odsustva bio u kontaktu sa svojim saradnicima, menadžerima i dobio je izveštaje o svemu. Poznato je da je rijaliti „Dvor" njegova ideja, a realizovan je za vreme njegovog odsustva - ističe Vojtehovska.
Izvor: Press
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)