Šakira je od organizatora koncerta u beogradskoj "Areni" koji će biti održan 9. maja, zahtevala da je na aerodromu dočekaju dve crne limuzine sa zatamljenim staklima, i da za njenu bezbednost brinu teleohranitelji koji će za svaki slučaj imati i naoružanje.
Iako još nije odlučila hoće li ići u obilazak Beograda, limuzine će joj biti na raspolaganju 24 sata. Lista zahteva kolumbijske pevačice počinje sa opremom za njenu garderobu. Organizatori koncerta će joj obezbediti posebnu telefonsku liniju, kauč, stolice na rasklapanje, frižider sa staklenim vratima i dve podne lampe. Prostorija u kojoj će se presvlačiti između pesama na samom nastupu mora da ima jako osvetljenje, a tu je i posebna lista hrane i pića koju želi da ima iza bine. Svu hranu će pripremati njen lični kuvar, a poseban akcenat je na higijeni, svežini, raznovrsnosti i kvalitetu hrane. Šakira je insistirala na tome da sva preostala hrana i namirnice budu donirani lokalnoj narodnoj kuhinji, prihvatilištima ili sličnim mestima za socijalno ugrožene. Pevačica očekuje da joj bude obezbeđen mango, banane, mandarine, borovnice, kupine, jagode, breskve i šljive, piše "Blic".
Za svlačionicu je tražila isceckanu lubenicu, nekoliko vrsta čipsa, grickalice i probrane slatkiše. Od pića za pauze između pesama želi da su joj nadohvat ruke dijetalna kokakola, "fiji" voda, čajnik, nekoliko vrsta čajeva, ali i prirodni sirup za kašalj.
Kuvar će joj u Areni spremiti obrok za dvoje, a na meniju će biti bistre supe, od salata paradajz s parmezanom i prelivom od sirća ili slatkog senfa i grčka salata. Opcije za glavno jelo su pečena, dobro začinjena piletina, piletina s karijem, biftek i morski plodovi sa žara.
Na listi obaveznih zahteva nalaze se instrukcije šta je Šakiri potrebno u hotelskoj sobi. Pevačica je tražila kafu, četiri različita ukusa, šećer, med, limun, čajeve i sojino mleko s niskim procentom masti i bez laktoze.
Slične Vesti
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)