Nakon tračeva kako se razvodi od Vila Smita, njegova supruga Džejda Pinket izjavila je kako je "zahvalna Bogu" što ima Vila i što nije samohrana majka jer je odrasla u porodici sa jednim roditeljem. Džejda koja ima dvoje dece sa Vilom, rekla je kako je srećna što nije samohrana majka.
- Hvala Bogu što moja deca imaju oca i što ne moram da ih podižem sama. Znam kako je teško biti samohrana majka na današnje vreme - rekla je glumica.
Obzirom da je njoj majka bila jedina porodica, supruga Vila Smita kaže da joj je u teškim trenucima pomogla religija.
- Morate da verujete. Religija vas drži na zemlji. Ja verujem u sajentološku religiju, i znam da ljudi imaju predrasude, ali moja religija je ljubav - rekla je Džejda.
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)