Posle Dejvida Bekama i Kristijana Ronalda, prvi reket sveta Rafael Nadal je novo zaštitno lice "Armanija". Teniser je već odradio snimanje fotografija za novu kolekciju donjeg veša i farmerki sa renominranim fotografima Mertom Alasom i Markusom Pigotom.
- Osim što je mlad, uspešan i lep, Rafa je modna ikona na terenu - piše "Gazeta delo sporto". Fotografije će se pojaviti u zvaničnim reklamnim kampanjama u februaru sledeće godine.
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)