Producentkinja, scenaristkinja i glumica svake nedelje putuje zbog poslovnih obaveza u glavni grad Srbije. Ali to se uskoro menja jer se Jelena Veljača sa suprugom Draženom Čučekom i dvogodišnjom ćerkom Lenom seli u Beograd na godinu dana.
Jelena je u svom predzadnjem postu na blogu sredinom aprila najavila selidbu rečima:
- Postoji opcija da se moja mala porodica i ja selimo zbog posla u Beograd na neko duže vreme.
Ali, prema zadnjim objavama na Instagramu, postalo je jasno da je definitivno odlučila i da se već smestila u Beogradu.
Pokazala je šta i ko će joj najviše nedostajati ovde i kako izgleda njen novi smeštaj, a u komentarima je otkrila da se seli na godinu dana.
A kako neki komentarišu, Jelena je pronašla kutak za sebe i porodicu negde kod Tašmajdana...
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više
