Nakon ženidbe, Stevan Anđelković se potpuno promenio. Počeo je da trenira boks i ističe da čovek u životu nekad mora da podvuče crtu. Ispričao je zbog čega je on to uradio, ali i otkrio da je prva bračna noć krenula "po zlu".
- Prve bračne noći gosti su nam zvonili na vrata jer nisu znali da se snađu, nisu znali gde su smešteni pošto nisu iz Beograda. Tu je sve stalo. A onda, nakon što smo ih smestili, ja sam ozbiljno zaspao - otkrio je Anđelković u "Exkluzivu" i dodao:
Stevan Anđelković i pred Bogom obećao da će voleti Natašu do kraja života
- Na burmu se još nisam navikao, ali na ženu jesam odavno. Ranije nisam verovao u ove priče, ali devojke kada vide burmu odmah imaju drugačiji pristup. Nekako ih više privlače oženjeni muškarci.
Pevač je rekao i da je odlučio da je vreme da zasnuje porodicu.
Stevan Anđelković se ženi: Nataša i ja smo dugo zajedno i vreme je da stanem na “ludi kamen”
- Čovek nekada mora da podvuče crtu. Dosta sam bio opušten momak. Neke stvari moraju na vreme da se urade u životu, na primer da čovek osnuje porodicu - kazao je Stevan i istakao da bi voleo da postane otac.
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više