Naša olimpijka Ivana Maksimović i njen suprug, košarkaš Danilo Anđušić pre nedelju dana postali su roditelji. Lepa strelkinja uživa u prvim danima majčinstva,a o sinu brine sama jer je Danilo zbog poslovnih obaveza morao na kratko da ode u Bosnu.
Koliko se dobro snalazi u novoj ulozi, i koliko je sin očarao pokazala je i na svom Instagram profilu, fotografijom i emotivnim rečima.
- Pre sedam dana srce mi je ukrao još jedan Anđušić! Tata je definitivno dobio konkurenciju i svoju kopiju, a mama čitav svet u jednom malom anđelu. Dobrodošao sine u našu divnu porodicu - poručila je Ivana, dok su joj mnogi čestitali na prinovi uz lepe želje.
Inače, sportski bračni par odlučio je da nasledniku da staro srpsko ime Filip.
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više