Saša Popović, direktor Granda, posetio je sa suprugom dom Jelene Karleuše nakon smrti njene majke Divne, koja je preminula nakon teške bolesti. Iako spreman da pomogne i pruži utehu, Saša je ostao zatečen količinom tuge i bola koji su Jelenu potpuno slomili.
Kako je objasnio, u početku nije bila u stanju da razgovara sa njima, a kasnije su uspeli malo da popričaju. Međutim, najšokantnije što je Saša rekao jeste ono što je Jelena njemu rekla jednom prilikom, a tiče se Divne.
- Nisam video nikoga da žali za nekim kao Jelena za svojom majkom. Ona je toliko bila vezana... Uvek mi je govorila: "Meni ako majka umre, ja ću da se ubijem", to su bile neke njene reči... Izgledala je zaista loše. Bukvalno, 30 minuta nije ni pričala, nisam mogao da razgovaram sa njom, jer toliko u šoku nije mogla da prozbori nijednu reč. Tek posle toga malo se otkravila, koliko-toliko uspeli smo nešto da razgovaramo. Ni ja nisam verovao da je bila toliko vezana za Divnu. Ovo je velika tragedija... - vidno potrešen ispričao je Popović za novinare objasnivši da u takvim situacijama malo toga može da se učini i kaže.
- Šta sam mogao da kažem... Znate kada nekome roditelj umre u 80. ili 90. godini, pa to negde i očekujete da će se desiti... Divna je imala 61 godinu, žena je bila mlada. Ako uzmemo u obzir da su dva-tri dana pre toga bili na ručku-večeri u jednom restoranu, smejala se... Posle 48 sati je preminula. Mi je tešimo koliko možemo, ali to je za nju velika tragedija. Ne znam kako će se oporaviti, zaista - rekao je Popović.
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više
