Leontini Vukomanović kao samohranom roditelju, kantautoru i kompozitoru, kako kaže, nije lako da zaradi za koru hleba.
- Nemam menadžera, već sama sebe promovišem, nemam marketing tim i to mi predstavlja teret. Nisam srećna kad to moram da radim. Da bi opstao u šou-biznisu danas, moraš da budeš sebi i mednadžer i organizator, producent, stilista. Od kad znam za sebe ja sam privatnik i od kada sam došla da radim u Dečji kulturni centar Beograd meni se nametnuo još jedan posao i trudim se i zadovoljstvo mi je što mogu da radim. Naravno, uz to koristim i svoj uticaj i poznanstva kao javna ličnost da promovišemo što više dečiju kulturu - kaže za Blic Leontina Vukomanović.
Leontina Vukomanović: Želela sam da svom detetu dopustim sve što je meni bilo zabranjeno
Inače, njena ćerka Lucija nedavno se oprobala kao manekenka i iako se sa mamom pojavljuje na javnim događajima, ona više voli - žurke sa vršnjacima.
- Ona ne propušta priliku da se pojavi na revijama, a sad ima devet godina i mnogo su joj bitnije žurke kod drugara iz razreda. I onda mi je jednom prilikom rekla: “Mama, ja sam ipak dete, ja bih volela da se igram, a kad porastem, onda mogu da budem manekenka”, bez obzira što ranije nije propuštala prilike da prošeta modnom pistom - objašnjava Leontina.
Leontina Vukomanović: Imala sam sreće što sam na početku četrdesetih postala majka
Kada je u pitanju vaspitanje, Leontina svojoj ćerkici brani da preterano koristi mobilni telefon.
- Nažalost, to nije nešto što joj je zabranjeno jer bih joj se zamerila, ali mobilni telefon meni smeta. Oduzmem joj ako pretera sa njim, ili ako pretera sa nekim modelima ponašanja nakon prekomerne upotrebe telefona. Skrenem joj pažnju i oduzmem telefon na neko vreme, ali definitivno bih volela da mogu da joj zabranim mobilni.
Pročitajte još
Peđa Jovanović mora na operaciju tumora u Beč
Peđa Jovanović mora da operiše tumor
22/12/2025
Saznajte višeDejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte više