Deca nisu uvek te sreće da "pokupe" talenat od svojih roditelja, međutim, kada je Stefan, sin Lepe Brene i Bobe Živojinovića u pitanju, to nije slučaj. On je nasledio talenat i od slavnog tate, ali i mame.
Naime, Stefanov brat Filip rešio je da se na društvenim mrežama pohvali i okačio je redak snimak brata kako peva i svira pesmu "Kad tonem" Saše Matića.
- Moje srce Stefan, svira i peva pesmu od našeg dragog Saše Matića. A ja ponosan uživam - napisao je stariji brat i pokazao kakvim vokalnim sposobnostima raspolaže Stefan.
Poslušajte kako peva sin Lepe Brene i kako osvaja ženska srca.
Slične Vesti
Brena i Boba porodično predstavili novi biznis, sve oči posle tri godine traže Stefana (foto)
Lepa Brena pokrenula novi biznis
26/09/2022
Saznajte višePročitajte još
Knez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više

Komentari (0)