Trudna glumica Tamara Dragičević izgovoriće "da" na Adi Bojani Petru Benčini, koji joj je ispunio želju da ceremonija bude održana na moru.
Glumački par, koji će uskoro postati i bračni, venčaće se na poznatoj plaži na Adi Bojani danas. Mlada je u trećem mesecu trudnoće, a Petar ju je verio prošle godine tokom polovidbe Jadranskim morem. Njih dvoje su pet i po godina u skladnoj vezi, a Tamara je jednom prilikom otkrila kako bi izgledalo njeno idealno venčanje:
- Želim da se udam na obali mora, uz ludu žurku sa di-džejom. Želim da to bude događaj za pamćenje - kazala je.
Njen budući suprug joj je ispunio želju, pa će par ozvaničiti vezu upravo tamo gde su letovali godinama.
Tamara i Petar su obavestili prijatelje o svojoj nameri, pa su pozvali Miloša Bikovića, Ninu Janković, koja se udala za Tamarinog brata od ujaka Ivana Mihailovića, Goricu Popović, Dragana Petrovića, koji će biti u pratnji supruge Olge Odanović, Nevenu Božović, kao i pojedine kolege iz Ateljea 212 i Beogradskog dramskog pozorišta.
Pročitajte još
Peđa Jovanović mora na operaciju tumora u Beč
Peđa Jovanović mora da operiše tumor
22/12/2025
Saznajte višeDejan Stanković stigao na Marakanu, od danas je ovo njegov novi posao, rekao zbogom Rusiji
Dejan Stanković ponovo trener Crvene zvezde
22/12/2025
Saznajte višeTri godine tuge teške kao olovo: Na današnji dan preminuo je Marinin i Futin sin
Godišnjica smrti Milana Laće Radulovića
22/12/2025
Saznajte višeSvi pričaju o Bekamovima: Da li su Dejvid i Viktorija “otpratili” sina Bruklina ili on njih?
Porodica Bekam u sukobu sa Bruklinom
22/12/2025
Saznajte višeBojan Marović žrtva prevare: Krivična prijava je podneta
Bojan Marović žrtva prevare
22/12/2025
Saznajte višeĆerka Ane Sević napunila 5 godina: Slavljenica kao med, a torta je posebna priča
Ćerka Ane Sević napunila 5 godina
22/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)