Lepa glumica Dragana Mićalović, koju trenutno gledamo u seriji "Nemoj da zvocaš" i "Sinđelići", ponosna je na uspeh svoje sestre i njeno pojavljivanje na Filmskom festivalu u Veneciji.
- Kada je Sloboda promovisala film u Veneciji mislila sam da će srce da mi iskoči! Mama i ja smo non-stop bile na internetu, jako sam bila uzbuđena! I Sloboda je uzbuđena, samo mislim da nije još svesna šta joj se desilo. Jedva čekam da dođu ovde pa da konačno upoznam Moniku Beluči - rekla je oduševljena Dragana u emisiji "150 minuta".
Mićalovićeva je kazala i da joj je u životu najvažnija podrška porodice.
- Mi smo porodično jako vezani, i ja koji god korak u životu da načinim prvo se konsultujem s njima. Sloboda me pušta da sama radim, odnosno da sama opipavam teren, a ne da gradim sebe kroz nju. Kada god mi zatreba pomoć pitam za savet nju, Vojina ili tatu. Jako mi je važno da su uvek tu uz mene - objasnila je Dragana.
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)