ČAROLIJU U UŠĆU OTKRIVAJU HOR „KOLIBRI“, ORKESTAR BEOGRADSKA SINFONIETA UZ KARNEVAL 60 DEDA MRAZOVA
Decembar je mesec kada najpopularniji bradonja na svetu privremeno napusti svoju kućicu u Laponiji i krene u širenje novogodišnje čarolije po celom svetu. Prva destinacija na putu oko sveta mu je UŠĆE Shopping Center u koji dolazi povodom otvaranja „UŠĆE Coca Cola Čarobnog grada“.
U ponedeljak, 3. decembra sa početkom u 19 časova, a u čast dolaska Deda Mraza, “UŠĆE Coca-Cola Čarobnim gradom” odzvanjaće najlepše novogodišnje melodije uz maestralna izvođenja čuvenog dečjeg hora „KOLIBRI“ i orkestra Beogradska sinfonieta uz pratnju dirigenta Aleksandra Sedlara. Posebno iznenađenje ove večeri biće NOVOGODIŠNJI KARNEVAL u kome će učestvovati više od 60 Deda Mrazova i Baba Mrazica.
Čarolija u Ušću započeće karnevalom Deda Mrazova i Baba Mrazica, koji će se kretati hodnicima centra u pravcu glavnog trga gde će izvesti i svoj novogodišnji ples, a nastaviti koncertima hora “Kolibri” i Beogradske sinfoniete, koji će pored solo nastupa, zajedno izvesti par novogodišnjih pesama, a među njima i poznatu pesmu „NEK' SVUD LJUBAV SJA“.
Ovom prilikom u UŠĆE Shopping Centeru biće otvorena i NOVOGODIŠNJA ZVEZDANA AKADEMIJA, koju će tokom decembra moći da pohađaju sva deca. Mališani će biti u prilici da nauče sve o zvezdama i sve o tome kako je njihova srebrna svetlost postala deo naših omiljenijih praznika. U Ušću oni će biti astronauti, astronomi, inženjeri, istraživači i saznaće sve o svetlosti zvezda, blistanju pahuljica – svemu što praznike čini čarobnim.
“UŠĆE Coca Cola Čarobni” grad trajaće sve do 15. januara, a pored zabavnog programa, biće realizovane i mnogobrojne edukativne radionice.
Pročitajte još
Zimska idila koja se ne propušta: Viceroy Kopaonik
Mali je broj onih među nama koji bi zimu nazvali svojim omiljenim godišnjim dobom. Ali ove godine, uz novu ponudu hotela Viceroy Kopaonik, čak i oni koji se sklanjaju od hladnoće otkriće da je zima njihov najdraži period godine
04/12/2025
Saznajte višeZavršen 12. Japansko-srpski filmski festival (JSFF): Proglašeni pobednici u kratkom i dugom metru
Četvorodnevno izdanje 12. Japansko-srpskog filmskog festivala (JSFF) završeno je u Jugoslovenskoj kinoteci svečanom dodelom nagrada u kratkom i dugom metru
03/12/2025
Saznajte višeHumanitarni novogodišnji događaj da decu Prihvatilišta
Agencija Fabrika i ove godine organizuje tradicionalni humanitarni novogodišnji modni događaj za decu Prihvatilišta, koji će biti održan 14. decembra u 19 časova
03/12/2025
Saznajte višeGoran Bregović ekskluzivno u novogodišnjoj noći u Hotelu Grand na Kopaoniku
Spremite se za nesvakidašnji doček Nove godine na vrhu Balkana, uz zvuke truba, ženskih vokala i prepoznatljivih balkanskih melodija Gorana Bregovića, pretvorenih u jedinstveni novogodišnji spektakl u Hotelu Grand
03/12/2025
Saznajte višeA1 Ultra 5G je stigao - jače performanse mreže sada u gradskim centrima i ključnim poslovnim zonama; Try & Buy ponuda dostupna za nove korisnike
03/12/2025
Saznajte višeNa dan kada slavi sinu drugi rođendan: Marija Šerifović zakazala novi koncert
Marija Šerifović zakazala novi koncert
02/12/2025
Saznajte više
