Od kako je objavljeno da se razvodi, Dženifer Aniston se retko pojavljivala u javnosti. Bliski prijatelji slavne glumice tvrdili su da joj ovaj ljubavni brodolom nije lako pao, ali izgleda da su dva meseca bila dovoljna da se oporavi.
Miljenica Holivuda pojavila se na jednom događaju u Kalforniji odlično raspoložena, a osmeh sa lica nije skidala. Ono što se više od njenog raspoloženja komentarisalo je modni stil kom je ostala verna i ovoga puta.
Kako vrlo retko eksperimentiše sa imidžom držala se proverenih komada: obukla je farmerke, crni klasični blejzer. belu majicu i bele patike.
U ovoj jednostavnoj kombinaciji glumica je još jednom dokazala da nije sve u novcu i da je poenta u stavu i dobroj liniji - ukoliko imate dobro držanje i zategnuto telo nisu vam neophodni skupi komadi.
Pročitajte još
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu?
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu? Ako se to nikada niste zapitali, krajnje je vreme
04/12/2025
Saznajte višeBritish Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
British Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
03/12/2025
Saznajte višePet kombinacija koje će vas spasiti u decembru kada ne znate šta da obučete
Pet kombinacija koje će zimu učiniti više nego podnošljivom i trendi
01/12/2025
Saznajte višeKraljica reciklaže: Leticiji je ovo omiljeni zimski komad u garderoberu, nosi ga 14. put
Kraljica Leticija obožava ovaj komad garderobe
28/11/2025
Saznajte višeNajbolje haljine za doček 2026. godine, zasenićete sve
Najbolje haljine za doček 2026. godine. ne zna se koja je lepša
28/11/2025
Saznajte višePočinje BLACK FRIDAY runda u FASHION COMPANY prodavnicama u Srbiji
Najveća shopping groznica godine stiže u Srbiju – Black Friday runda u Fashion Company radnjama počinje u četvrtak, 27. novembra i trajaće do nedelje, 30. novembra.
27/11/2025
Saznajte više