U Jugoslovenskoj kinoteci održana je konferencija „Lepota žene”, koju je otvorila Tamara Vučić, supruga predsednika Srbije.
M.K./ATAImages
Kroz razgovore sa damama i stručnjacima iz različitih oblasti, kreatori događaja potražili su odgovore na pitanja koja nas sve intrigiraju – koliko je važna briga o zdravlju, u čemu je snaga žene, kako je od davnina žena bila inspiracija umetnicima, ali i stub porodice.
Pročitajte: Modni okršaj prvih dama Srbije i Ukrajine - Ko se lepše obukao za šetnju Beogradom? ANKETA
Prva dama, koja se, između ostalog, zalaže i za bolji položaj pripadnica lepšeg pola u današnjem svetu i društvu, blistala je na otvaranju u jednom neobičnom stajlingu.
Ovog puta nije odabrala nešto u njenoj omiljenoj ljubičastoj boji, već odelo romantične, nežne roze nijanse, jedne iz palete koja je u vihoru Barbi euforije obeležila proteklu sezonu.
M.K./ATAImages
Komplet se sastoji od sakoa sa dvorednim kopčanjem i širokih pantalona, a posebnu pažnju privukla je interesantna aplikacija – tri velika srca. Reč je o kreciji domaćeg brenda LoveMarine.
U stajling se uklopila torba iste boje, dok su mali kontrast napravile pink cipele. Elegantno i ženstveno, u skladu sa nazivom konferencije.
Slične Vesti
Kada imate ovakvo odelo, stajling je uvek čista desetka! Tamara Vučić u boji sezone
Odelo Tamare Vučić idealno za sve prilike
21/06/2025
Saznajte višeOdelo Tamare Vučić savršen je izbor za svaku priliku, boja je pravi hit
Odelo Tamare Vučić u boji sezone
14/11/2024
Saznajte višePročitajte još
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, kilogrami se tope u njima
Novogodišnje haljine za plus sajz žene, modeli koji osvajaju na prvi pogled
12/12/2025
Saznajte višePoznati modni dizajner Bata Spasojević večeras je u hotelu Hyatt Regency Belgrade predstavio domaćoj publici novu kolekciju "Follow Your Heart II"
10/12/2025
Saznajte višeKako se obući za slavu? Ašok Murti zna odgovor, ovo je “ne, nikako”
Ašok Murti predlaže dres kod za slavu
09/12/2025
Saznajte višeModna ispovest Bate Spasojevića: Novu kolekciju pravio sam iz srca, za jednu posebnu ženu
Revija Bate Spasojevića u hotelu Hyatt Regency Belgrade
08/12/2025
Saznajte višeZašto nosimo šljokice za Novu godinu?
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu? Ako se to nikada niste zapitali, krajnje je vreme
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)