Zihernadla - novi trend u ukrašavanju

Zihernadla - novi trend u ukrašavanju

25/12/2015

0
Jennifer Fisher; www.jenniferfisherjewelry.com

Poznati svetski dizajneri su ove godine bili inspirisani zihernadlama. Oni su ih sa odeće, gde su im koristile dok stvaraju nove modele, preneli u svoje kolekcije nakita i od njih napravili minđuše, ogrlice, narukvice...

AS29; www.montaignemarket.com
Loren Stewart; www.lorenstewart.com
True Rocks; www.truerocks.com
Lauren Klassen; www.laurenklassen.com
Giles & Brother; www.gilesandbrother.com
Genevieve Jones; www.genevieve-jones.com
Bijules; www.bijulesnyc.com
Sylvie Corbelin; www.sylvie-corbelin.com
Katie Rowland; www.katie-rowland.com
PHYNE by Paige Novick Cristina; www.paigenovick.com
I AM by Ileana Makri; www.ileanamakri.com

Komentari (0)

Loading
Hellomagazin.rs/Tamara Promo

Najnovije vesti