Prelepa Šarlota Kaziragi, princeza od Monaka, koju je modna kući "Gucci" izabrala za svoje novo zaštitno lice, snimila je svoju prvu reklamu za ovaj poznati brand.
U javnosti su se pojavile prve fotografije, na kojima je lepa Šarlota sedi u senu odevena u garderobu brenda "Gucci" od glave do pete. S obzirom na prekrasne crte lica i izrazitu fotogeničnost, čini se da je ova italijanska modna kuća imala pravo kada je odabrala mladu princezu sa svoje novo zaštitno lice. Novu kampanju pod nazivom "Forever Now" snimio je poznati modni fotograf Piter Lindberg.
Foto: Gucci
Slične Vesti
Pročitajte još
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu?
Zašto nosimo šljokice za Novu godinu? Ako se to nikada niste zapitali, krajnje je vreme
04/12/2025
Saznajte višeBritish Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
British Fashion Awards 2025: Naša Roksanda Ilinčić oduševila
03/12/2025
Saznajte višePet kombinacija koje će vas spasiti u decembru kada ne znate šta da obučete
Pet kombinacija koje će zimu učiniti više nego podnošljivom i trendi
01/12/2025
Saznajte višeKraljica reciklaže: Leticiji je ovo omiljeni zimski komad u garderoberu, nosi ga 14. put
Kraljica Leticija obožava ovaj komad garderobe
28/11/2025
Saznajte višeNajbolje haljine za doček 2026. godine, zasenićete sve
Najbolje haljine za doček 2026. godine. ne zna se koja je lepša
28/11/2025
Saznajte višePočinje BLACK FRIDAY runda u FASHION COMPANY prodavnicama u Srbiji
Najveća shopping groznica godine stiže u Srbiju – Black Friday runda u Fashion Company radnjama počinje u četvrtak, 27. novembra i trajaće do nedelje, 30. novembra.
27/11/2025
Saznajte više
Komentari (0)