
Voditeljka Dea Đurđević izašla je kao pobednik iz njene najveće dosadašnje životne brobe . U teškoj saobraćajnoj nesreći, koju je doživela 7. februara, zadobila je jako teške povrede ruke, koja joj je zahvaljujući brzoj intervenciji lekara ipak sačuvana.
Voditeljka je na intetenzivnoj nezi na VMA bila do prošle nedelje, kada je prebačena u Klinički centar Srbije. Najveći oslonac u ovim teškim danima joj je majka Nena, koja je teško podnela ćerkinu nesreću.
View this post on Instagram
- Hvala bogu, Dei je znatno bolje, oporavak teče kako treba, sada mogu svaki dan da je viđam i presrećna sam zbog toga. Samo to što je prebačena sa intenzivne nege mnogo znači. Odlično je i šali se kao pre. Ona je meni sve i ja ponekad nemam više snage da je gledam u bolnici, mnogo mi je krivo, ali ona tada mene bodri i govori mi kako će sve biti u redu. Ponosna sam na nju, jača je od mene. Mladen je stalno uz nju i to joj puno znači - rekla je Nena za Srpski telegraf.
View this post on Instagram
- Jedino što ja mogu da kažem jeste da su lekari sa VMA odlično odradili posao i ceo tim sa profesorom Markom Bumbaširevićem na čelu. Sada nastavljaju sa svojim radom u Kliničkom centru. Mogu da kažem da im dugujem veliku zahvalnost! Što se podrške tiče, o tome ne treba ni pričati, ja sam uz nju u svakoj situaciji - dodao je Dein verenik Mladen Mijatović.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više