
Žena koja je nosila nakit vredan 3,5 miliona evra, koji su zlatarske kuće pozajmile za nastup pevačice Rite Ore na filmskom festivalu u Kanu, zaboravila je torbu u avionu, objavili su mediji.
Nakit se vratio u London, odakle je poslat i gde je i nađen, rekao je policijski izvor za Frans pres.
Kada je 16. maja izašla iz aviona u Nici, žena zadužena da prenese dragulje za pevačicu Ritu Oru shvatila je da je zaboravila ručni prtljag i mantil u letelici, rekao je jedan izvor upoznat sa tim slučajem. "Samo neko s glavom u oblacima može da zaboravi više miliona u avionu", našalio se jedan policijski službenik.
Pročitajte još
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte više