Kada su pevačica Ana Kokić i vaterpolista Nikola Rađen objavili da se razvode nakon deset godina braka javnost je bila zatečena.
Svoju odluku saopštili su putem zajedničkog saopštenja u kom su istakli da se rastaju u prijateljskim odnosima i da im je sreća ćerki na prvom mestu. Oboje su nastavili dalje sa životima a razvod nisu komentarisali.
View this post on Instagram
Pevačica se odlično raspoložena pojavila na petom rođendanu emisije “Premijera” a sve je zanimalo da li je zaista započela emotivnu vezu sa izvesnim košarkašem koji igra u Grčkoj.
View this post on Instagram
– A ko je dečko? Au, stvarno? Lepo, ne znam šta da kažem. Zatekli ste me sad. Ja imam jednog muškarca koji se mnogo raduje kad dođem kući, to je neopisiva ljubav, a već svi znaju da je to moj pas Tedi. On je jedini muškarac u mom životu – rekla je Ana za emisiju "EKSKLUZIVno".
Pročitajte još
Sestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte više