Marko i Toni Bijelić neguju pravi odnos sina i oca iako se po srpskim medijima neretko spekuliše da od kada su se Dragana i njen sada već bivši suprug razveli, deca sa Bijelićem nemaju preterani kontakt.
To očigledno nije istina s obzirom da je austrijski biznismen pre dva dana podelio fotografiju na Instagramu sa naslednicom, dok je sina obezedio novom nekretninom u srpskoj prestonici.
Boško Karanović
Naime, Toni Bijelić, kako pišu domaći mediji, navodno nije štedeo kada je reč o stanu za naslednika i njegovu suprugu Melani, a u pitanju je jedno elitno naselje u kojem su dugo gledali koju nekretninu da kupe.
- Toni je odlučio da Marku kupi stan u Beogradu jer zna koliko mu znači da bude u Srbiji. Marko je oduvek bio vezan za Beograd i ovde ima mnogo prijatelja i poslovnih obaveza.
Sada, kada je sa Melani zasnovao porodicu, želeo je da imaju svoj mir i luksuz, a Toni im je to omogućio - priča izvor za domaće medije i dodaje da Marko i njegova supruga Melani, zajedno sa detetom koje je na putu, planiraju da sve više vremena provode u Beogradu.
- Melani je rođena u Srbiji i važno joj je da bude bliže roditeljima, pogotovo sada kada postaje majka. Pomoć porodice joj mnogo znači, a Beograd je za nju uvek bio dom - dodaje izvor za domaće medije.
Pročitajte Za dva meseca sam organizovala venčanje - Dragana Mirković ženi sina, progovorila i o polu bebe
Podsetimo, naslednik muzičke zvezde i austrijskog biznismena napravio je prethodnog vikenda tajnu svadbu u porodičnom dvorcu.
Intimna ceremonija venčanja priličena je u najvećoj tajnosti, daleko od očiju javnosti, a prve fotografije koje su osvanule na društvenim mrežama otkrile su da je reč o pravoj bajci.
Dragana je nedavno u jednom intervjuu otkrila da su celokupnu proslavu uspeli da organizuju za nešto manje od dva meseca, te da se ona svojski potrudila da sve izgleda onako kako su mladenci zamislili.
Nova nekretnina u srcu Beograda je sigurno tatin poklon za novi porodični početak Marka i Melani ali i da odmah obezbedi unuka ili unuku koji uskoro stiže na svet.
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeBila sam depresivna, verovala da je on pravi, Suzana Mančić: Omalovažavao me je, obolela sam...
Suzana Mančić u braku proživela je pravi pakao
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)