Voditeljka Branka Nevistić sa suprugom uživa u idiličnom letovanju, daleko od gradske vreve i očiju javnosti, na ekskluzivnoj mediteranskoj destinaciji.
Ipak, voditeljka nije želela da krije sreću, pa je luksuznu svakodnevicu koji deli sa biznismenom Branislavom Grujićem, odlučila da prikaže i pratiocima na društvenim mrežama.
Mateja Stanisavljevic/ATA Images
Na svom Instagram profilu Branka je podelila niz fotografija svog odmora iz snova, na kojima se vidi opušten doručak na terasi vile u mediteranskog stila, preko romantičnih zagrljaja kraj mora, do očaravajućih zalazaka sunca.
Posebnu pažnju privukla je fotografija na kojoj je Branka Nevistić u zagrljaju supruga, a kadar su obležile emocije i intimna atmosfera koja govori više od reči.
Pročitajte Branka Nevistić u savršenom izdanju, sa stilom i bez greške
Osmeh na njenom licu potvrdio je da se sreća ne može sakriti, te je očigledno koliko prijaju jedno drugom.
Screenshot Instagram/@corallo_verde
Screenshot Instagram/@corallo_verde
Branislav Grujić, inače predsednik renomirane građevinske kompanije sa sedištem u Ženevi, već decenijama uspešno posluje širom Evrope.
Branka Nevistić i njen suprug vode povučen život, a svoju ljubav i zajednicu godinama grade daleko od javnosti.
Podsetimo, njihova romansa započela je još 2010. godine, na kratko su se rastali, a zatim pomirili i konačno venčali 2014. godine. Bajkovito venčanje u Veneciji i danas se prepričava, a na svečanosti je prisustvovalo samo tridesetak zvanica, među kojima njihovi bliski prijatelji poput Maje Žeželj i Dragana Bjelogrlića.
Tijana Vuković
Sveže fotografije na Instagramu su dokaz više da Branka Nevistić sa suprugom uživa na letovanju, dok je njihova ljubav iz dana u dan sve jača.
Pročitajte još
Znate li koliko godina ima Viki Miljković? Danas joj je rođendan, a slavlje je duplo
Rođendan Viki Miljković je danas
18/12/2025
Saznajte višeKo želi može da čestita: Bivša supruga Dženana Lončarevića ne krije ponos, dugo je čekala ovaj dan
Sin Dženana Lončarevića završio fakultet
18/12/2025
Saznajte višeBiljana Ristić se vratila u Beograd, u osmoj decenije lepša je nego što je pamtimo
Biljana Ristić ponovo u Beogradu
18/12/2025
Saznajte višePraznični dom Lene Kovačević kao iz bajke: Spoj luksuza i novogodišnjeg duha
Dom Lene Kovačević oduševio
18/12/2025
Saznajte višeZdravko Čolić kakvog ne poznajemo, opušten i nasmejan u društvu prijatelja
Zdravko Čolić u društvu prijatelja
17/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)