Novo zanimanje Bobana Marjanovića
Boban Marjanović je tokom duge i bogate karijere promenio nekoliko klubova, a uvek je bio u samom vrhu.
Filip Olćan
Bio je u Crvenoj zvezdi, San Antonio sparsima, Los Anđeles klipersima... Početkom 2025. godine potpisao je za novi klub Đeđang Lajonse iz Kine.
Priznati košarkaš, ostvaren je i na porodičnom planu. U srećnom je braku sa suprugom Milicom i otac dva dečaka – Vuka i Petra.
Pročitajte Boban Marjanović - Kada su klinci srećni i nasmejani, nema veće radosti za mene
Nema sumnje da će posle novog poduhvata u koji se upustio, Boban Marjanović biti ne samo sportski miljenik mališana, već i glumački.
Naime, slavni sportista prihvatio je poziv da učestvuje u sinhronizaciji dugoiščekivanog Diznijevog igranog filma “Snežana”. Snimljenog prema kultnom crtanom nalovu “Snežana i sedam patuljaka”.
Čuvena bajka nastala iz pera braće Grim još jednom će na ekrane vratiti zlu kraljicu, uspavanu Snežanu i vredne patuljke.
Filip Olćan
Jednom od najnižih likova, Pospanku, glas je pozajmio upravo Boban Marjanović.
Utiske je pretočio u jednu rečenicu: “Najveći čovek glumi patuljka. Raspoložen je svaki put, ali trenutno spava”.
Pročitajte još
Udala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)