
Tolike godine su proveli zajedno, i sada su, pod stare dane, rešili da raskinu! Mis Pigi i Kermit, najpopularniji Mapeti, dali su simpatičnu zajedničku izjavu, objavljenu – verovali ili ne – na njenom Fejsbuk profilu.
- Posle pažljivog razmišljanja i brojnih prepirki, Kermit i ja smo doneli odluku da okončamo našu vezu. Nastavićemo da radimo zajedno na televiziji i u svim ostalim medijima koji postoje širom vasione. Međutim, kada je reč o ljubavnom životu, izlazićemo sa drugim ljudima, prasićima, žabama i sličnima. I ovo je naš jedini komentar... Osim ako ne dobijemo neku dobru ponudu. Hvala na razumevanju – napisala je Mis Pigi i nasmejala svet koji definitivno više neće biti isti.
Naravno, i ovaj šok ide u rok službe (i reklame), jer od jeseni na kanalu ABC kreće novi Mapet šou, u kojem će čuveni žabac imati novu devojku, takođe prase.
Pročitajte još
Kome, ako ne njoj? Tamari Grujić dodeljena nagrada, bravo!
Tamara Grujić dobila nagradu za filantropiju
19/12/2025
Saznajte višeIlda Šaulić objavila novi album: Marko Đurovski je kriv za sve! Ovo sam sasvim drugačija ja!
Ilda Šaulić objavila novi album "Novo doba"
19/12/2025
Saznajte višeDragan Džajić o stanju supruge Branke: Onesvestila se sinoć, noć je provela u bolnici
Dragan Džajić o stanju supruge Branke
19/12/2025
Saznajte višeČestitamo! Una i Stevan Piale čekaju treće dete
Una i Stevan Piale čekaju treće dete
19/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)