Ako je verovati njenom mužu, glumcu Džošu Damelu, Fergi se vraća na scenu albumom koji će se zvati "Double Duchess".
Džoš je u nedavnom intervjuu rekao da bi njen drugi album na kojem je radila 10 godina, trebalo da izađe sledećeg meseca.
Dokaz za to je nekoliko demo snimaka koji su procureli na internetu - "Can’t Be Friends", "Next Star, The Cues" i "It Ain’t Nothin".
Svoj prvi solo album, "The Duchess", Fergi je objavila u septembru 2006. godine. Album je obuhvatio čak pet hit singlova u top 5, čiji rekord je srušila Keti Peri albumom "Teenage Dream".
Pročitajte još
Srebrna krila obojila Beograd nostalgijom: Vlado Kalember oduševio, publika dva sata na nogama
Sinoć je u MTS dvorani Vlado Kalember sa Srebrnim krilima i specijalnim gostima održao koncert koji nikoga nije ostavio ravnodušnim
05/12/2025
Saznajte višeVesna Zmijanac primljena u Urgentni centar
Vesna Zmijanac primljena u Urgentni centar, nakon što su primećene promene na EKG-u
05/12/2025
Saznajte višeSestre Gobović objavile singl „Olivera“, uvod u album „Trag večnosti“
Sestre Gobović predstavile su numeru „Olivera“, objavljenu pod okriljem PGP RTS, kroz koju ispisuju poetsku i muzičku posvetu istorijskoj junakinji, najavljujući album „Trag večnosti“
05/12/2025
Saznajte višeUdala se Kim Katral (69), mladoženja mlađi 14 godina
Udala se Kim Katral za 14 godina mlađeg inženjera
05/12/2025
Saznajte višeBogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)