Popularni glumac Met Leblank koji ovih dana snima emisiju "Top Gear", nije ni slutio da će ga snimanje, ali i kvar na automobilu, odvesti pravo na venčanje nepoznatom paru usred Londona!
Mladenci su krenuli da silaze niz stepenice čuvene katedrale Svetog Pola, kada se uz škripu guma i dim pred njima zaustavio trkački auto iz koga je progvirio nasmejani Met.
Matt Le Blanc crashes wedding at St Paul's Cathedral while filming Top Gear https://t.co/joD8lCy8Um pic.twitter.com/PUft1OnYhA
— Daily Mail U.K. (@DailyMailUK) March 12, 2016
Mladenci su bili u šoku, ali iapk nasmejani, jer, ne dešava se svaki dan venčanje, a posebno da vam na njega uskoči niko drugi nego Met Leblank.
Pogledajte kako je sve izgledalo:
Pročitajte još
Bogdan Diklić presekao, rastanak je bio neminovan
Bogdan Diklić napustio KK Partizan
05/12/2025
Saznajte višeKnez na koncertu okupio pola Beograda, u prvom redu supruga Tatjana i ćerke
Nenad Knežević Knez održao solistički koncert u Sava centru
04/12/2025
Saznajte višeOn je najbolji drug Andrije Miloševića: Nije glumac, ali je u vezi sa njegovom koleginicom
Najbolji drug Andrije Miloševića je muzičar
04/12/2025
Saznajte višeSin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan, žurka u znaku omiljenog crtaća
Sin Marije Šerifović proslavio 2. rođendan
04/12/2025
Saznajte višeIma 22 godine i neodoljivo podseća na slavnu majku: Sin Kejt Vinslet krenuo stopama roditelja
Sin Kejt Vinslet sa majkom u javnosti
04/12/2025
Saznajte višeĆerka Tamare Dragičević i Petra Benčine danas slavi 9. rođendan
Ćerka Tamare Dragičević i Petra Benčine slavi 9. rođendan
04/12/2025
Saznajte više
Komentari (0)